دیجینفو | فروشگاه اینترنتی فایل‌های دیجیتالی

شرایط و مقررات

کلیه کاربران و خریداران دیجینفو  موظف به رعایت کامل شرایط هستند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق کاربران و تطابق با قوانین حاکم بر کشور است. دیجینفو  حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آن ها در سایت www.diginfo.ir برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق ایمیل به دیجینفو اعلام گردد.

فصل اول: تعاریف
خریدار
: کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به خرید و پرداخت هزینه محصول می نماید.
محصول: هر یک از محصولات ارائه شده در دیجینفو 
پنل کاربران: سایت به آدرس https://www.diginfo.ir که خریدار در آنجا حساب داشته و از طریق این حساب می تواند فهرست محصولات خریداری شده یا منتشر شده خود را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات خریدار در آنجا ثبت شده و قابل ویرایش و بروز رسانی است.
تعرفه: فهرست کامل محصولات و خدمات قابل ارائه همراه با ویژگی ها و محدودیت ها و قیمت ها به نحوی که خریدار کاملا آگاه گردد.
تحویل محصول: ارائه لینک دانلود محصول خریداری شده و یا ارائه دسترسی به خریدار
کاربر وب سایت: کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت دیجینفو  را مشاهده و مرور می کنند.

فصل دوم: هویت
مارکت موکاپ
: سایت اینترنتی با آدرس https://www.diginfo.ir که در این توافق نامه دیجینفو نامیده می شود.
هویت خریدار: خریدار شخصی حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در پنل کاربران  دیجینفو  وجود دارد و محصولات خریداری شده تحت حساب وی مدیریت می شود.

فصل سوم: نحوه ارتباط طرفین با هم
روش ارتباطی مستند دیجینفو  با خریدار ، آدرس ایمیل یا حساب کاربری است که در پنل کاربران ثبت شده است و کلیه ارتباطات به صورت پاسخ در تیکت های سیستم جامع تیکت است.

فصل چهارم: تغییرات
تغییرات توافقنامه
: توافقنامه استفاده از خدمات دیجینفو  تابع قوانین جاری کشور و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه دیجینفو  بوده و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، دیجینفو حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت دیجینفو  در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا دیجینفو  مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت دیجینفو  کنترل نماید.
تغییرات فنی: دیجینفو  برای بهبود کیفیت خدمات حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویس های ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار تحت تاثیر قرار می دهد دیجینفو موظف است تا یک ماه پس از اعمال تغییرات، مشکلات احتمالی پیش آمده را رفع کند. خریدار، فروشنده موظف هستند خود را با این تغییرات سازگار نمایند. هرگاه به دلیل موارد ضروری، دیجینفو امکان اطلاع رسانی یا خدمات دهی را از دست بدهد و یا فوریت های فنی این مجموعه را ناچار به این امر نماید مسئولیتی برای اطلاع رسانی زمان و نحوه تغییرات نخواهد داشت ضمنا خریدار به دیجینفو وکالت می دهد تا در زمان مورد نیاز در جهت بهبود سطح کیفی سرویس اقدام به انجام فعالیت های سخت افزاری و نرم افزاری روی سرورهای دیجینفو نماید.

فصل پنجم: تحویل محصول

 • پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، لینک دانلود در حساب کاربری خریدار درج می شود. عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل در تیکت پشتیبانی، می بایست حداقل ۲۴ الی ۴۸ ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.
 • کلیه سفارشاتی که توسط خریدار انجام می شود میبایست بلافاصله دسترسی به لینک دانلود در بخش دانلود ها داشته باشد. در صورت بروز مشکلات فنی، حداکثر زمان تحویل لینک های دانلود مربوط به سفارش ۲۴ ساعت کاری خواهد بود.
 • خریدار در صورتیکه در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، لینک محصول را دریافت ننماید موظف است حداکثر ۷ روز پس از پایان زمان تحویل مجاز، مراتب را توسط تیکت پشتیبانی، به بخش فروش دیجینفو اعلام نماید.
 • در صورت بروز شرایط ویژه فنی و یا محدودیت هایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، دیجینفو مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ٢ برابر خواهد بود.
 • خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری شده را نخواهد داشت.
 • دیجینفو مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری شده و تحویل شده را ندارد.
 • در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را حداکثر یک روز پس از ثبت لینک دانلود در حساب کاربری ایشان به دیجینفو اعلام نماید و دیجینفو موظف است ضمن پیگیری مغایرت محصول، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در عدم رفع مشکل، مسئولیت دیجینفو صرفا مسترد کردن وجه به خریدار (مطابق با منبع پرداخت وجه) و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.

فصل ششم: امنیت و محرمانگی

 • به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه دیجینفو تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از خریداران، فروشندگان می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. دیجینفو هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود با جاهای دیگر را نمی پذیرد.
 • دیجینفو با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس های خود می باشد.
 • دیجینفو مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده ما بین خریدار و سرورهای بانکی ندارد.
 • دیجینفو مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور حساب کاربری خریدار توسط اشخاص ثالث ندارد.
 • دیجینفو موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده های موجود در حساب کاربری خریدار می باشد و همچنین آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.
 • دیجینفو تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب کاربری خریداران انجام می دهد از این رو دیجینفو نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود می باشد مسوولیتی ندارد.

فصل هفتم: شرایط و ضوابط کلی خریدار
قوانین خریدار ( کاربر عادی )

 • سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید
 • درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت دیجینفو به ثبت برسد.
 • بررسی دیدگاه های هر محصول، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ ها می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده از محصول باشد.
 • پشتیبانی محصولات خریداری شده صرفا توسط دیجینفو انجام خواهد شد.
 • پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.
 • امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
 • هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه ها بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
 • فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است، دیجینفو این حق را دارد تا دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند.
 • دیجینفو هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد.
 • با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت دیجینفو، خریدار مفاد توافقنامه و ضوابط دیجینفو را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
 • دیجینفو در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

 

0